Stagiair(e) Grafisch Design

Omschrijving van de opdracht
The VR Room is een jonge start-up die razendsnel groeit. Om deze groei bij te kunnen blijven zijn wij per direct op zoek naar een enthousiaste stagiair(e) grafisch design die ons team komt versterken.

Je komt te werken in één van de leukste start-ups van Nederland. Wij opereren in een spannende en onontdekte markt, waarin je samen met ons mee kunt groeien. Het team bestaat uit leuke, jonge mensen, die net zo enthousiast zijn als jij om van The VR Room een groot succes te maken. Naast je stagewerkzaamheden krijg je van ons alle ruimte om zelf met goede ideeën te komen. Bovendien geven we je een volledige kijk achter de schermen en leren we je alle ins en outs van hoe het bedrijf in elkaar steekt.

Als grafisch vormgever ben jij verantwoordelijk voor de uitingen van The VR Room. Hierbij kan je denken aan de opmaak van offertes, het ontwerpen van brochures/flyers en verdere ondersteuning van de marketing- en salesafdeling. Verder krijg je de volledige ruimte voor schoolopdrachten en je eigen initiatieven.

Wij zijn altijd opzoek naar mensen die ons team kunnen versterken. Je bent dus welkom voor lange én voor korte stages.

Specifieke vaardigheidseisen
– Je volgt een minimaal een hbo-opleiding in de richting van Grafisch Vormgeving of CMD;
– Je hebt ervaring met programma’s als Photoshop, Indesign, Illustrator;
– Je zoekt een stage waarin je écht van waarde kan zijn;
– Je houdt overzicht en kan snel schakelen tussen kort- en langlopende projecten.
– Je bent proactief en weet van aanpakken;

Wat bieden wij?
– Een meewerkstage in een spannende en onontdekte markt
– Veel ruimte voor eigen input en creativiteit
– Een jong en enthousiast team
– Een maandelijkse stagevergoeding

Interesse? Stuur dan een leuke motivatiebrief + CV naar [email protected]

Wie weet zien we je binnenkort in The VR Room!

Top
Bekijk hoe wij omgaan met persoonsgegevens in onze Privacyverklaring.